cep telefonu tamiri, ekran ve cam değişimi servisi,LG cep telefonu tamiri, ekran değişimi ve onarım servisi,Uzman teknik ekip, Orjinal yedek parça, hızlı ve

SSS

SIK SORULAN SORULAR

CepKoruma Paketi Nedir?
KORUMA paketleri akıllı telefonlarınızı koruma altına alan ve her türlü arızada tamamen ücretsiz 3 adet tamir hakkı sunan kullanıcı dostu bir Tamir ürünüdür. Sıfır ,veya ikinci el fark etmeksizin her türlü akıllı telefonunuzu koruma altına alarak muhtemel arıza, kırık, yüksek voltaj, ses sorunları ve diğer tüm sorunları tamamen ücretsiz bir şekilde tamir ettirebilirsiniz. KORUMA paketine sahip olduğunuz zaman tüm tamir işlemlerinde sizlere orijinal parça kullanma sözü veriyoruz. Üstelik haftalar süren bekleme süresi de yok! Cihazınız bozulduğu anda bize tamir talebinde bulunmanız yeterli. Hemen ücretsiz kargo hizmetimizle cihazınızı alıp en kısa zamanda tamir edip tekrar ücretsiz bir şekilde size teslim ediyoruz. KORUMA paketlerine 1 yıllık veya
CepKoruma Paketi Çalınma ya da Kaybolmayı Kapsıyormu?
CEPTamirhane firmasına ait CepKoruma Paketi bir sigorta Ürünü Değildir. Çalınma ya da kaybolma durumunda koruma paketinizin bu tip olayları kapsamadığını belirtmek isteriz.
CepKoruma Paketini Hangi Cihazlar İçin Alabilirim?
Sıfır yada kullanılmış telefonlar dahil burada yer alan marka ve modellerin tamamı için koruma paketi alabilirsiniz.
CepKoruma Paketi Hangi Arızaları Kapsar?
Telefon Açılmadığında – Çalışmadığında * Telefonun Camı – Ekranı Kırıldığında * Telefonun Şarj Olmadığında * Telefonun Suya Düştüğünde – Çay Döküldüğünde vb. Durumda * Telefonla Konuşurken Karşı Tarafa Ses Gitmediğinde – Karşıdan Ses Gelmediğinde * Wi-Fi Bağlanmadığında * Açma – Kapama – Ses – Home Tuşları Çalışmadığında
CepKoruma Paketi Ne Kadar Süre Geçerlidir?
CepKoruma Paketinin Geçerlilik Süresi Seçtiğiniz Pakete Göre 1 veya 2 Yıldır.
Koruma Paketi Kapsamında Telefonum Arızalandığında Nereye Göndermem Gerekiyor?
Müşteri hizmetleri numaramızdan ya da 05379676745 WhatsApp iletişim hattımızdan bize günün her saati ulaşabilirsiniz. CEPTamirhane Kargo ve Ulaşım Adresi
CepTamirhane Koruma Paketinin Diğer Kasko ve Sigorta Ürünlerinden Farkı Nedir?
CEPTamirhane’ den onarım hizmeti almış olanlar, cihazlarında onarım gerektiren bir durum olduğunda olayın nasıl ve nerede meydana geldiğine dair kimseyi ikna etmeye çalışmaz, hatta beyan bile yazmaz, bu konularla zaman kaybetmezler. Cihazları CEPTamirhane farkıyla hızlıca ve güvenle onarılır ve kendilerine teslim edilir.
Telefonum İçin Neden Koruma Paketi Almalıyım?
Üretici garantisi kapsamına girmeyen ve sıklıkla karşılaşılan ekran kırılması gibi bir durumla karşılaşıldığında cep telefonunun markasına ve modeline göre değişmekle birlikte onarım için harcanacak tutar, parça ve işçilikle birlikte 500-1000 TL’den az değildir. Bu onarım için harcanacak zaman ve emek de cabası; güvenilir ve ucuz bir servis bulmak için de uğraşmak gerekir. Onarım kalitesinin garantisi de belli değildir. Kdz teknoloji ise size bir yıl içinde kaliteli ve güvenilir üç onarım hizmeti vermeyi taahhüt ediyor. Bu durumda, Kdzteknoloji Koruma Paketi almak çok akıllıca ve ekonomik bir çözüm oluyor.
Telefonum arızalandı ve koruma paketi kapsamında bunu size nasıl gönderebilirim?
Kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yaparak koruma paketim-arıza talebi oluştur- seçeneğinden servis formunu doldurabilirsiniz. Daha sonra telefonunuzu anlaşmalı kargomuz olan MNG kargoya verebilirsiniz. Kargo gönderimleriniz ücretsizdir.
Telefonumu suya düşürdüm ne yapmam gerekir?
Telefonunuzu öncelikle kapatın. Sonrasında da telefonu paketleyerek hızlı bir şekilde kargo ile bize gönderimini sağlayabilirsiniz. Dilerseniz 0 5379676745 numaralı müşteri hizmetleri hattımızdan yardım alabilirsiniz.
Telefonumun ekranı kırıldı ve ekran göstermiyor. Bir yıl içinde üç arızaya kadar ücretsiz servis hizmeti alabildiğimi söylemiştiniz, şuan ekranımı tamir ederseniz kaç adet tamir hakkım kalıyor?
Her arızanın tamiri bir adet tamir hakkınızdan düşer, dolayısı ile ekran değişiminden sonra geriye iki adet ücretsiz tamir hakkınız kalıyor.
Ceptamir Koruma paketi satın alalı sadece 10 gün oldu! Koruma paketimi iade edebilirmiyim? Bu işlemi satın aldığım bayi aracılığıylamı yapmam gerekiyor?
Koruma paketinizi eğer kullanmadıysanız 10 iş gününde koruma paketinizi iade edebilirsiniz. İade işlemleri için kendi kullanıcı panelinizden iptal/iade işlemleri bölümünden gerçekleştirebilirsiniz.
Koruma paketi aldığım telefonumu ikinci el olarak başka birine satacağım. Koruma paketi o kişi içinde hizmet vermeye devam eder mi?
Hayır! Koruma paketi bir başkasına devredilemez.
CepKoruma paketimi kullanacağım, sonrasında kaç kere daha hizmet alabileceğimi nereden görebilirim?
Kullanıcı paneliniz de yer alan ‘’Kalan tamir hakkım’’ başlığında tamir haklarınızı takip edebilirsiniz.
Telefonumu koruma paketi kapsamında servise gönderdim. Telefonumun servisteki durumunu nereden takip edebilirim?
Kullanıcı panelinizden ‘’cihazımın Durumu’’ sekmesinden cihazınızın servisteki durumunu görebilirsiniz.
Telefonumun tamir edilemediği durumda nasıl bir prosedür işliyor?
Eğer cihazınız için tamir edilemez raporu çıkarsa, tarafınıza servisimizin telefonu satın almak için belirlediği fiyat teklifini iletiyoruz. Bu fiyat teklifini kabul etmeniz durumunda üç iş günü içinde şahsi iban hesabınıza ödemenizi gerçekleştiriyoruz. Eğer fiyat teklifini kabul etmez ya da fiyat teklifi verildikten 3 iş günü sonrasına kadar onay gelmezse sözleşme hükmünce koruma paketiniz iptal edilir ve ücret iadesi yapılmaz.