Instagram Özelliği Android'e Geliyor

Instagram Özelliği Android'e Geliyor

Yakın zamanda çok güncelleme alan Instagram, yeni özelliklerini sunmaya devam ediyor.iPhone'larda bulunan bir özellik Android'e geliyor.

 

Genellikle ilk güncelemeler iPhone cihazlarına gelse de Android cihazlar içinde güncelleme yayınlanıyor. Instagram, iPhone cihazlarına güncelleme ile getirdiği takipçi çıkarma özelliği Android cihazları için de yayınladı. iPhone cihazlarında bulunan takipçi silme özelliği Android telefonlar içinde geldi. 

 

Instagram'ın kullanıcı sayısının artması ile birlikte istenmeyen kişilerinde takip etmesi durumu yaşanabiliyor. İstemediğimiz kişilerin takip etmesinin ardından bu kişilerin bizi takip etmemesini sağlamak için o kişiyi engellemek zorunda kalınıyordu. Engellemenin ardından engel kaldırıldığı zaman, o kişi artık bizi takip etmiyordu. Bu durum kullanıcılar için karmaşık olsa da, iOS kullanıcıları yakın zamanda gelen Takipçiyi Çıkar özelliği ile bu durumu kurtarmıştı. Bu özelliği bekleyen Android kullanıcıları sevindi. Bu özelliğin ne zaman kullanıcılara sunulacağı belli değil. Ama yakın zamanda geleceğini söyleyebiliriz. 

DİĞER BLOG / DUYURU